Про видавництво

MM Publications – незалежне видавництво, яке спеціалізується на навчальній літературі англійською мовою.
Наша мета – допомогти людям вивчити міжнародну мову №1, враховуючи етнічні особливості кожної нації, а також різноманітність викладацьких методик.

‘If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.’
African proverb

 

Видавництво MM Publications спеціалізується на публікації матеріалів для вивчення англійської мови як іноземної і пропонує навчальні курси для дітей і дорослих, граматичні та лексичні посібники, матеріали для підготовки до іспитів та інше. В Україні видавництво представлено з 2012 року, офіційним представником видавництва MM Publications є компанія Лінгвіст.

MM Publications підтримує ініціативи Міністерства освіти і науки України, направлені на підвищення рівня володіння англійською мовою: організовує всеукраїнські конкурси для вчителів та учнів середніх шкіл, а також проводить необхідні методичні семінари в регіонах України з метою ознайомлення вчителів з сучасними методиками викладання та обміну досвіду для викладачів англійської мови.

Наприкінці 2015 року Міністерство освіти та науки України та видавництво MM Publications наголосили про реалізацію спільного проекту з розробки державної підсумковою атестації (ДПА) для учнів 11-их класів на 2016 навчальний рік.  Як зазначив директор видавництва Іоанніс Малкогіанніс,  MM Publications має значний досвід створення системи оцінювання рівня володіння англійською мовою в багатьох країнах світу, що дозволить провести неупереджене тестування старшокласників українських шкіл за європейськими стандартами.

Подальша співпраця між МОН та видавництвом MM Publications включатиме реалізацію багатьох спільних проектів, таких як організація всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови, підтримка літніх мовних таборів та проведення методичних семінарів в регіонах України з метою ознайомлення вчителів з сучасними методиками викладання.

В 2015 році видавництво MM Publications розпочало спеціальну програму для українських шкіл, згідно якої для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів було розроблено навчальні курси з україномовним компонентом за спеціальними цінами.

Навчальні курси видавництва MM Publications, що пропонуються для навчальних закладів, мають дозволи Міністерства освіти і науки України, до них розроблено календарно-тематичне планування.

Завантажити Каталог видавництва на 2017 рік можна за посиланням.

Слідкуйте за новинами на сайті та приєднуйтесь до нашої сторінки на facebook!