Акції і конкурси

Конкурс ‘I am proud of being Ukrainian’ для вчителів та учнів середніх і старших шкіл

IamproudofbeingUkrainian_680х425Конкурс завершено!

Видавництво MM Publications та його офіційний дистриб’ютор компанія Лінгвіст оголошують конкурс для вчителів та учнів середніх і старших шкіл (7-11 класи).

Надішліть нам есе ваших учнів на тему: ‘I am proud of being Ukrainian’ та використайте шанс виграти чудові корисні подарунки.

Детально

 


Програма обміну досвідом для вчителів англійської мови ‘Teaching variety’

Конкурс завершено!


Розуміючи важливість спілкування між вчителями англійської мови із різних регіонів країни, видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинають програму Teaching variety.

Детально


 

Конкурс для вчителів від видавництва MM Publications “My teaching plan 2016”!

cd_plВидавництво MM Publications оголошує конкурс для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів!

Невід’ємною частиною роботи вчителя є не лише щоденне проведення цікавих, розвиваючих та пізнавальних занять, але й велика кількість роботи з паперами: зошити, тести, планування, звітність і т. д.

Видавництво MM Publications пропонує поєднати приємне з корисним, а саме, написати календарно-тематичний план та отримати за це приз – CD магнітолу для роботи в класі.*

Детально


 

MM Publications регулярно проводить конкурси для учнів та учителів.

До 01.02.2016 триває конкурс від MM Publications та компанії Лінгвіст для учнів молодших, середніх та старших шкіл, а також вчителів.
Завдання конкурсу для учнів “My Motherland: the place where I live/the place I love the most” полягає в написанні твору на відповідну тему. Переможці будуть нагороджені екшн-камерами, учні, що посядуть другі місця, отримаютьбрендовані рюкзаки, а призери третіх місць, яких загалом буде 100, насолоджуватимуться книги для читання від видавництва MM Publications.

Конкурс для вчителів “Ukrainian Culture Time” пропонує скласти три креативні завдання, які можуть бути використані під час проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови за відповідною темою. П’ятірка призерів отримають в подарунок курс професійного розвитку від видавництва MM Publications за кордоном.

Не пропустіть можливість взяти участь в конкурсі та виграти головний приз!

З деталями та умовами конкурсу ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії Лінгвіст за посиланням