Про видавництво

MM Publications – незалежне видавництво, яке спеціалізується на літературі для вивчення англійської мови.
Наша мета – допомогти людям вивчити міжнародну мову №1, враховуючи етнічні особливості кожної нації, а також різноманітність викладацьких методик.

‘If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.’
African proverb

 

Видавництво MM Publications спеціалізується на публікації матеріалів для вивчення англійської мови як іноземної, пропонує навчальні курси для дітей і дорослих, граматичні та лексичні посібники, матеріали для підготовки до іспитів та інше. В Україні видавництво представлене з 2012 року, офіційним представником видавництва MM Publications є компанія Лінгвіст.

MM Publications підтримує ініціативи Міністерства освіти і науки України, направлені на підвищення рівня володіння англійською мовою: організовує всеукраїнські конкурси для вчителів та учнів середніх шкіл, а також проводить регулярні методичні семінари в регіонах України та дистанційні вебінари з метою ознайомлення вчителів з сучасними методиками викладання та обміну досвіду.

У 2017 році видавництво MM Publications стало одним із учасників пілотного проекту з іноземних мов у рамках підготовки до Реформи освіти 2018 року «Нова українська школа». Мета проекту полягає у методичній підготовці вчителів та апробації нових навчальних матеріалів з англійської мови. Понад 100 пілотних шкіл України було забезпечено навчальним курсом видавництва MM Publications ‘Smart Junior’.

Наприкінці 2015 року Міністерство освіти та науки України та видавництво MM Publications наголосили про реалізацію спільного проекту з розробки державної підсумковою атестації (ДПА) для учнів 11-их класів на 2016 навчальний рік.  Як зазначив директор видавництва Іоанніс Малкогіанніс,  MM Publications має значний досвід створення системи оцінювання рівня володіння англійською мовою в багатьох країнах світу, що дозволить провести неупереджене тестування старшокласників українських шкіл за європейськими стандартами.

У 2015 році видавництво MM Publications розпочало спеціальну програму для українських шкіл, згідно з якою для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів було розроблено навчальні курси з україномовним компонентом за спеціальними цінами.

У 2017 була започаткована спеціальна програма підтримки для державних та приватних навчальних закладів України – MM Publications Smart School.

У 2018 році підручник нашого видавництва Smart Junior 1 for Ukraine брав участь у державному конкурсі, і тому більше ніж 20 000 першачків навчаються за підручником в 1 класі НУШ. В цьому ж році підручник Smart Junior 2 for Ukraine пройшов пілотування в 100 школах України і отримав схвальні відгуки вчителів англійської мови.  У 2020 році вчителі України обрали Smart Junior 3 for Ukraine і школи будуть забезпечені підручниками за держзамовленням. Восени розпочнеться пілотування Smart Junior 4 for Ukraine в пілотних школах України.

У 2018 році видавництво MM Publications розробило спеціальну програму для дошкільних навчальних закладів та приватних мовних курсів.

Дуже пишаємося тим, що до нашої партнерської програми приєдналися 100 шкіл з різних куточків України. Понад 25 вчителів з партнерських шкіл відвідали головний офіс MM Publications і пройшли тренінги від провідних методистів видавництва.

Навчальні курси видавництва MM Publications, що пропонуються для навчальних закладів, мають дозволи Міністерства освіти і науки України, до них розроблено календарно-тематичне планування.


Каталог видавництва MM Publications Україна >>>

Прайс видавництва MM Publications Україна >>>

Слідкуйте за новинами на сайті та приєднуйтесь до нашої сторінки на Facebook!

Записи вебінарів від методистів видавництва можна переглянути на каналі компанії Лінгвіст в YouTube.

Методист видавництва:

Якщо Ви хочете проконсультуватися щодо вибору навчального курсу або обговорити організацію та проведення методичного семінару чи вебінару, будь ласка, зверніться до методиста видавництва MM Publications в Україні:

Вікторія Колесник 

viktoriia.kolesnyk@linguist.ua

+38 (067) 325-60-81