Smart Junior 4 for Ukraine для пілотних шкіл.

600х600_ПІЛОТНИЙ СМАРТЧетвертий рік поспіль видавництво MM Publications підтримує ініціативу Міністерства освіти і науки України по впровадженню Нової Української Школи та Реформи Освіти.

Після 3-х років успішного пілотування підручників “Smart Junior for Ukraine” у 100 школах України продовжуємо підтримувати вчителів та учнів національного експерименту з пілотування нового стандарту і навчальних програм, які вчаться та викладають у четвертому класі.

Вчителі пілотних класів отримають матеріали від видавництва MM Publications безкоштовно. Кожен учень отримає свій комплект Student’s Book + Workbook, а кожен вчитель — доступ до електронної книги для вчителя та аудіо для завантаження.

Розсилка навчальних матеріалів розпочнеться наприкінці вересня. Підручники “Smart Junior 4 for Ukraine” централізовано відправлятимуться до обласних методичних відділів, звідки передаватимуться на школи.

Всі вчителі пілотних шкіл отримають календарно-тематичне планування безкоштовно, а також повну методичну підтримку від методиста видавництва MM Publications в Україні.