MM Publications Teacher Training Winter School

Ви маєте унікальну можливість стати учасником першого альтернативного способу підвищення рівня педагогічної майстерності.

Якщо Ви використовуєте книжки видавництва MM Publications* та постійно знаходитесь  в пошуку нових ідей – MM Publications Teacher Training Winter School саме для Вас! Захід відбудеться 8-12 січня 2018 р. у м. Івано-Франківськ.

Тренер для вчителів видавництва MM Publications Анжела Констанс та викладач-тренер із України Оксана Торубара допоможуть Вам знайти нові креативні ідеї для уроків та й просто отримати ковток свіжого повітря перед початком нового семестру.

Щільний графік навчання буде урізноманітнений екскурсією чарівними вуличками Івано-Франківська. Також  по закінчені курсу на всіх учасників чекає затишна вечірка та можливість поспілкуватись у розслабленій атмосфері за келихом шампанського.

 *Мається на увазі використання в кількості від 30 комплектів.
Angela_Konstance  

Angela Konstance

BorninSydney, Australia. ShecompletedherBachelorandMaster’sdegreeinteachingEnglishatMacquarieUniversity, Australia. She has had extensive experience in Primary and Secondary schools in Australia and Europe. She is involved in teacher’s training. She also works with MM Publications as a teacher trainer.

Oksana_Torubara

Oksana Torubara

English teacher and University lecturer with more than 15 years of experience in the field of TEFL. Oksana is a PhD holder in the field of Professional Education and Associate Professor of Foreign Languages Department at Taras Shevchenko National University “Chernihiv Collegium”. She is keen on continuous professional development and bringing innovative teaching techniques to EFL classroom.

 

Програма MM Publications Teacher Training Winter School передбачає лекційні та практичні заняття з фокусом на навчання учнів молодшої, середньої та старшої шкільних ланок. Учасники зможуть заглибитись у теоретичні аспекти викладання, оволодіти новими прийомами та взяти участь у практичних заняттях та їх аналізі для виявлення сильних і слабких сторін того чи іншого підходу, а також для ефективнішої адаптації отриманих знань й для подальшого їх використання на практиці.


Графік подій: 

  • Захід відбудеться 8-12 січня 2018 року в м. Івано-Франківськ.
  • Звертаємо Вашу увагу, що 8 січня 2018 року о 14:00 починається заселення в готель, де проходитиме навчання.
  • 9-11січня2018 року відбуватимуться лекційні та практичні заняття, 11 січня – вечірка з нагоди завершення школи.
  • 12 січня 2018 року до 12:00 всі учасники мають виселитися із своїх номерів в готелі.Програму тренінгів та деталі буде надіслано  після остаточного формування групи.


Вартість участі:
 

  • 750 грн (Проживання у двомісному номері. У вартість включено сніданок).
  • 4450 грн (Проживання в одномісному номері. У вартість включено сніданок).
  • Також у Вас є можливість замовити комплексні обіди та вечері. Радимо робити це наперед, оскільки графік навчання насичений, і обідня перерва складає 1 годину. Бажаючі зробити попереднє замовлення – повідомте про це в полі «Коментар» при заповнені реєстраційної форми (обід та/чи вечеря; дати, на які Ви бажаєте зробити замовлення).
  • Зверніть увагу, що у вартість програми не включений трансфер. Зауважте, що квитки на потяг з’являються в продажу за 40днів до дати відправлення потягу, тому придбати їх бажано заздалегідь.

 

Для участі в програмі MM Publications Teacher Training Winter School заповніть, будь ласка, ЗАЯВКУ.

 

Протягом доби на адресу електронної пошти надійдуть деталі для оплати.

Завантажити запрошення у pdf можна тут >>>