5 ігор з флеш-картками на уроці англійської

5 games flash cardsЯк ми всі знаємо, вивчення слів є важливою і водночас досить важкою частиною опанування англійської мови для учнів. А все тому, що у пам’яті залишається лише те, що цікаве або нестандартне. Використання ігор на уроці є найкращим способом зацікавити учня і відповідно допомогти запам’ятати слова. Ігри з використанням флеш-карток підходять для цього як найкраще. Пропонуємо Вашій увазі декілька з них:

1. Whispers!

Поділіть клас на дві команди. Учасники стають в два ряди спиною до дошки, окрім першого учня в кожній групі. Ці два учня бачать флеш-картки на дошці та вчителя. Коли всі учасники готові, розпочинайте гру. Вчитель вказує на флеш-карту, на приклад, із зображенням ‘book’. Обом учасникам з кожної команди необхідно прошепотіти це слово наступному учаснику і т.д. Останній гравець в ряді має знайти флеш-карту, доторкнутися і сказати повністю речення. It’s a book. Якщо відповідь правильна, команда отримує бал. Учень стає першим в ряд, гра продовжується до тих пір, поки всі учасники по черзі не стануть першими в ряді. Команда з найбільшою кількістю балів стає переможцем.

2. Ten eyes and three ears!

Учні малюють велике коло на папері. Вчитель пояснює учням правила гри. Учні мають намалювати частини тіла за вказівками вчителя. Наприклад вчитель показує флеш-карту із зображенням частини тіла або обличчя та називає цифру. Завдання полягає в тому, що учні та учениці мають намалювати відповідну кількість даної частини тіла. Малювати треба швидко. Учень, який не встиг намалювати або неправильно намалював, вибуває з гри.

3. Pizza and ice cream!

Учні сідають у коло. Вчитель розміщує флеш-картки з теми ‘Їжа та напої на дошці’ (pizza, ice cream, banana, tomato, etc.). Учень говорить наступному учневі речення I like pizza. Учень повторює речення, але додає ще одне слово I like pizza and ice cream. Учні продовжують грати в гру. Нагадайте учням, що вони повинні повторювати речення з порядком слів попереднього учасника. Учень, який не пам’ятає правильний порядок слів або забуває слово, вибуває з гри.

4. Touch it!

Вчитель розміщує флеш-картки на дошці з теми “Частини тіла”. Двоє учнів з команди виходять до дошки в парах і виконують вказівки вчителя. Вчитель закриває очі пов’язкою двом учням. Інша пара гравців стоїть навпроти учнів із заплющеними очима. Вчитель дає вказівку : ‘Touch your partner’s hands’. Пара учнів із заплющеними очима мають виконати вказівку та доторкнутися до відповідної частини тіла партнера. Учень, який першим виконає вказівку отримує бал для своєї команди. Діти міняються ролями. Гра продовжується до тих пір, поки всі учні отримають можливість виконати вказівки.

5. Walk, hop and run!

Вчитель розміщує флеш-картки на підлозі по колу малюнком донизу, щоб учні не бачили зображення. Карток має бути стільки, скільки учнів в класі. Учні встають навколо флеш- карток. Вчитель разом з учнями проговорює віршик. Діти рухаються по колу, виконуючи відповідні рухи. На фразу ‘one, two, three’ гравці зупиняються біля однієї з карток, піднімають її та по черзі називають слово, яке зображене на їх картках. Після того, як всі назвали свої слова, картки знову розкладаються на підлогу, та гра продовжується.

Слова віршика, який можна використати для цієї гри:

Walking, walking.
Walking, walking.
Hop, hop, hop.
Hop, hop, hop.
Running, running, running.
Running, running, running.
Now let’s stop.
One, two, three.

Сподіваємося, що всі запропоновані варіанти ігор стануть до вподоби Вам та Вашим учням. Навчайтеся легко та швидко разом з Smart Junior 1 for Ukraine. Для запропонованих ігор можна використовувати флеш-карти до Smart Junior 1 for Ukraine. Англійський алфавіт з прописами, піснями та іграми представлений в абетці Smart Book.