Державна підсумкова атестація з англійської мови 2016 р.

Наказом Президента України №641/2015 2016 рік є роком англійської мови в Україні. В рамках цього передбачено проведення низки заходів, присвячених вивченню англійської мови.

Видавництво MM Publications було залучено до співпраці з Міністерством освіти і науки України в проектах, направлених на вивчення англійської мови, зокрема, в наданні допомоги у створені та проведення державної підсумкової атестації з англійської мови.

Відповідно до Наказу МОН України від 16.09.2015 № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році», державна підсумкова атестація з іноземної мови є обов’язковою для всіх випускників 11 класів.

Цьогорічний екзамен має новий формат та максимально наближений до формату міжнародних іспитів, що наближає учнів до реалій міжнародних стандартів володіння мовою та направлено на процес євроінтеграції. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки № 94 від 08 лютого 2016 р, державна підсумкова атестація з англійської мови в 11-х класах буде проведена 20 травня 2016 року.

Міністерство освіти і науки України спільно з видавництвом MM Publications розробили Методичні рекомендації, що будуть безкоштовно надіслані через департаменти освіти у кожну школу на території України. Дані рекомендації містять інформацію про формат цьогорічного екзамену, критерії оцінювання, бланки відповідей та приклади тестів для кожного з рівнів, заявлених на екзамені в 2016 році (В1 та В2).

Також для зручності вчителів та учнів було розроблено сайт, присвячений ДПА 2016, який дає можливість:
– Завантажити Методичні рекомендації;
– Пройти інтерактивні тести для кожного з рівнів (В1 та В2);
– Заповнити форму зворотнього зв’язку і отримати в подарунок навчальний курс від видавництва.

metod

Для більш ретельної підготовки до державної підсумкової атестації з англійської мови видавництво MM Publications розробило посібники для підготовки до іспитів Go for Ukrainian State Exam рівнів B1 та B2, які містять:
– формат, критерії оцінювання;
– зразки бланків відповідей;
– тренувальні тести;
– стратегії роботи з кожним з розділів тесту.

Cover Side

Бажаємо успіхів у складанні іспиту!