Державна підсумкова атестація з англійської мови 2017 р.

Державна підсумкова атестація у 2016-2017 навчальному році не зміниться і відбуватиметься відповідно до положень про ДПА, затверджених наказом Міністерства Освіти і Науки України №1547 від 30.12.2014.

Нагадуємо, що формат іспиту не  зазнав змін порівняно з 2015/2016 навчальним роком і  є максимально адаптованим до міжнародних іспитів, що наближує учнів до реалій всесвітніх стандартів володіння мовою та сприяє процесу євроінтеграції.

Учні школи ІІ ступеня складатимуть ДПА з англійської мови на вибір школи,  випускники школи ІІІ ступенів складатимуть ДПА у формі ЗНО –  іспити розпочнуться  23 травня 2017 року.

Для зручності вчителів та учнів сайт ДПА 2016 було змінено – нова адреса сайту https://www.dpa2017.com.ua.

Оновлений сайт надає можливість:

– Завантажити  Методичні рекомендації (для рівнів В2, В1 та А2);
– Пройти інтерактивні тести для кожного з рівнів (В2, В1 та А2);

– Заповнити форму зворотнього зв’язку та отримати у подарунок навчальний курс від видавництва (акція діє для нових клієнтів, які ще не заповнювали анкету).

Звертаємо увагу, що для того, щоб  ретельно підготувати учнів  до державної підсумкової атестації з англійської мови видавництво MM Publications розробило посібники для підготовки до іспиту. Також, цього року ми раді представити новий збірник тренувальних вправ для рівня А2.

У кожному збірнику ви знайдете:
– формат, критерії оцінювання;
– зразки бланків відповідей;
– тренувальні тести;
– стратегії роботи з кожним із розділів тесту.

Видавництво MM Publications бажає учням та викладачам успішного проходження цьогорічної ДПА з англійської мови та радо пропонує найякіснішу допомогу при підготовці!

YbCdaO6k5Io