Конкурс «DIY Earth Day»

Оголошуємо конкурс проєктів «DIY Earth Day» видавництва MM Publications в Україні та компанії «Лінгвіст» для учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, а також студентів коледжів.22 квітня щорічно відзначають День Землі – міжнародне свято, присвячене збереженню нашої планети. Цей день слугує нагадуванням про те, що ми повинні дбати про довкілля та жити в гармонії з природою.Upcycling – це новий тренд серед свідомих активних людей, які все частіше замислюються над питанням як перетворити старі або непотрібні речі на нові, функціональні вироби. Цього року ми пропонуємо вам створити власний Upcycling Project, щоб дати нове життя речам та зробити свій внесок у збереження планети.Конкурс триватиме з 21 березня по 17 квітня включно.22 квітня у події конкурсу на сторінці MM Publications Ukraine будуть опубліковані посилання на іменні сертифікати учасників та оголошені 5 переможців, визначені за кількістю ваших вподобайок.З питань участі та додаткових консультацій надсилайте листи методистці Вікторії Колесник - viktoriia.kolesnyk@linguist.uaНе пропустіть шанс проявити свою креативність та зробити свій внесок у збереження довкілля.УМОВИ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯОголошуємо конкурс проєктів «DIY Earth Day» видавництва MM Publications в Україні та компанії «Лінгвіст» для учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, а також студентів коледжів.
22 квітня щорічно відзначають День Землі – міжнародне свято, присвячене збереженню нашої планети. Цей день слугує нагадуванням про те, що ми повинні дбати про довкілля та жити в гармонії з природою.
Upcycling – це новий тренд серед свідомих активних людей, які все частіше замислюються над питанням як перетворити старі або непотрібні речі на нові, функціональні вироби. Цього року ми пропонуємо вам створити власний Upcycling Project, щоб дати нове життя речам та зробити свій внесок у збереження планети.
Конкурс триватиме з 21 березня по 17 квітня включно.

22 квітня у події конкурсу на сторінці MM Publications Ukraine будуть опубліковані посилання на іменні сертифікати учасників та оголошені 5 переможців, визначені за кількістю ваших вподобайок.

З питань участі та додаткових консультацій надсилайте листи методистці Вікторії Колесник – viktoriia.kolesnyk@linguist.ua

Не пропустіть шанс проявити свою креативність та зробити свій внесок у збереження довкілля.

 

УМОВИ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ