4 Лайфхаки для вчителя: і Ваші уроки – найкращі!

620x410_поради для вчителівНовий навчальний рік вже розпочався, та учні з радістю поспішають до школи за новими знаннями. Перше вересня завжди приходить так зненацька, що інколи не встигаємо обрати підручник для своїх учнів:) Але ми підготували для вас декілька лайфхаків, які допоможуть визначити навчально-методичний комплекс, який підійде саме вам.

1) Відповідність програмі та загальне навантаження

Звісно, окрім яскравого та сучасного підручника, посібник має відповідати діючій програмі, тож обов’язково проконсультуйтесь із методистом: так, наприклад, цього року 100 000 першачків почнуть вчитися за спеціально розробленим Smart Junior 1 for Ukraine.

2) «Герої? Авжеж!»

Колеги, для дітей це дуже важливо: протягом усього навчального року вони будуть слідкувати за пригодами улюблених героїв, співпереживати їм та допомагати розв’язувати завдання. Всі ми розуміємо, що книжки, які сухо пропонують виконувати вправи, навряд чи допоможуть учневі здобути глибокі знання. Ви можете мотивувати учнів, кажучи, що зараз ми дізнаємось, куди цього тижня відправились наші книжкові друзі. В навчальному курсі Smart Junior діти спостерігатимуть за хлопчиком та дівчинкою, чиї пригоди просто дивовижні!

3) «Тепер я зможу!»

Чомусь за статистикою вчителі, які починають працювати із автентичними підручниками, ігнорують секцію «Now I can» наприкінці модулів. Тим не менш, окрім стандартного виконання вправ, вчитель може надихнути учнів отриманим результатом: можна підіймати руку та казати «Now I can», вчитель може починати фразу, а учні завершувати. Організуйте справжнє свято навчання, і з мотивацією буде повний порядок.

4) «Що далі буде?»

Розумний вчитель – це той, хто обов’язково поцікавиться: а що буде наступного року? Не зволікайте запитувати, чи наявне продовження в навчального курсі, та якому загальному рівню воно відповідатиме, адже немає сенсу обирати курс на один рік, а після цього кардинально змінювати методологію, принцип організації занять тощо. Наприклад, НМК Smart Junior складається з цілої лінійки рівнів та пропонує учням послідовний перехід з одного рівня на інший.

Наші методисти та менеджери завжди раді проконсультувати Вас з приводу навчальних курсів, тож звертайтеся до методистів видавництва Анни Гезь (anna.gez@mmpublications.com.ua) та Аліни Кошман (alina.koshman@mmpublications.com.ua)