Чому курс Pioneer чудово підходить для дорослих?

курс PioneerКурс для дорослих Pioneer – мотивує студентів вивчати англійську завдяки сучасним темам, які розвивають критичне мислення та допомагають більше дізнатися про наш світ. Завдання в книзі не лише спрямовані на розвиток всіх видів мовленнєвої діяльності, а також розвивають життєві навички, вміння критично мислити, працювати в команді,знаходити ефективне рішення проблем та аналізувати інформацію.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

7 Рівнів: A1.1-C1/C1+
Компоненти курсу: Student’s Book, Workbook, Teacher’s Book, Grammar Book, Class CDs, Interactive Whiteboard Material, Teacher’s Resource CD/CD-ROM, Pioneer Online Pack, DVD Video Material.
Модулів: від 10 до 12
Тривалість курсу: 120-160 годин

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС МОДУЛЯ

Перша сторінка модуля знайомить студентів з темою розділу завдяки завданню на обговорення . Ціль дискусії-виявити знання студента та спонукати студента дізнатися більше інформації з зазначеної теми. Крім того, студенти можуть ознайомитися з переліком навичок та вмінь, що неймовірно мотивує та допомагає студентам самостійно навчатися.

Представлена лексика відповідає темі модуля та відпрацьовується в контексті реальної життєвої ситуації. В кожному модулі представлені різні лексичні одиниці, такі як: фразові дієслова, словосполучення, слова в англійській, які легко сплутати, словотвір, слова з прийменниками,прийменникові звороти, ідіоми. Однак, лексична секція представлена не лише як список слів для вивчення, студенти виконують завдання на відпрацювання лексики або дискутують, що сприяє розвитку критичного мислення, висловлення власного ставлення щодо предмету обговорення.

Кожен модуль містить 2 секції читання. В підручнику представлені тексти різного жанру: статті, блоги, рекламні тексти, уривки з літературних творів і т. ін. Кожен текст відповідає рівню володіння мовою, мовному контексту,а також віковим особливостям та інтересам студентів. Ціль секції читання- розвиток навичок читання , таких як: відрізняти основну інформацію від загальної,розуміти деталі в тексті та зв’язок тексту. Секція читання поділяється на 5 підсекцій:завдання до читання, швидке прочитання тексту для визначення головної ідеї тексту, розуміння деталей в тексті, з’ясування значення невідомих слів,завдання після читання.

АУДІЮВАННЯ

Завдання на аудіювання представлено в кожному розділі та відповідають тематиці уроку. В підручнику представлені всі види завдань Кембриджського іспиту на знання мови на рівні B2 ( Multiple choice questions, multiple matching ,gap filling). Студенти мають ознайомитись з завданням, прочитати питання, а також висловити можливі варіанти відповідей орієнтуючись на картинки, таблиці і т.ін. Важливо зазначити, що студенти не повинні зосереджувати увагу на кожне слово в аудіюванні, а розуміти контекст. Перед завданням на аудіювання представлена секція “слова,які Ви почуєте”, що значно полегшить сприйняття запису, особливо коли від цих слів залежить розуміння контексту. Після того, як студенти ознайомились з завданням, розпочинайте аудіювання. Опитайте кожного студента та попросіть їх пояснити свою відповідь. Якщо необхідно, зробіть аудіювання вдруге, зупиняючись на тих моментах, де студентам було незрозуміло, або попросіть студентів знайти відповідь в аудіо скриптах тексту в кінці підручника. Студенти можуть ознайомитися з порадами перед тим, як розпочати виконувати завдання.

ПИСЬМО

Письмо – одне з найважчих навичок, які необхідно опанувати студенту. Студенти мають звернути увагу на каліграфію,орфографію, пунктуацію, абзаци,синтаксис,ціль висловлювання, реципієнт . Саме на ці вищезазначені навички приділяється особлива увага курсу Pioneer. Студенти мають змогу ознайомитись з прикладом написання тексту, що значно полегшує написання власного висловлювання. В підручнику представлені завдання , які звертають увагу студента на зміст, структуру, стиль, слова- зв’язки , зв’язок та послідовність тесту. Завдання на письмо розроблені таким чином, що студенти можуть написати власне висловлювання самостійно вдома, повторюючи лексику та граматичні конструкції уроку, а також повністю розкрити тему.

ГРУПОВІ ЗАВДАННЯ

Написання листа в парах або в групах – надзвичайно мотивує студентів, дає поштовх для дискусії, генерування ідей та власне оцінювання роботи самими студентами. В секції Writing представлені рекомендації та поради щодо написання будь- якого типу листа.

ПЕРЕВАГИ КУРСУ

Курс для дорослих Pioneer має безперечну перевагу-сучасність та відповідає вимогам часу. Логічна структура завдань, великі інформативні тексти, покрокова інструкція до письма, підбірка завдань в екзаменаційному форматі, безліч вправ на розвиток усного мовлення- все це неодмінно сподобається студентам, викладачам та всім бажаючим опанувати мову.

ДИВИТИСЬ КУРС