Інтерв’ю з учасниками поїздки до видавництва MM Publications.

В кінці березня під час весняних канікул 6 вчителів із шкіл-партнерів Smart School відвідали тренінги від провідних методистів видавництва MM Publications в Афінах. Наші вчителі відкрили для себе багато нового та цікавого. Про тренінги від видавництва та про те, що вразило найбільше читайте в інтерв’ю з учасниками.

1. Які Ваші загальні враження від поїздки до видавництва MM Publications?

Вікторія: “Греція зустріла нас дуже привітно. З перших хвилин захоплює дух античність та історичний вигляд Афін. Ця поїздка –незабутній обмін досвідом та думками, щодо реалізації спільних ідей в навчанні англійської мови”.

Інна: “Враження від поїздки залишилися лише позитивні та світлі. Величезна подяка компанії Лінгвіст, видавництву MM Publications та Анні Гезь за чудову організацію поїздки, інформативні та змістовні тренінги. Знайомство з Грецією та Афінами надихає та спонукає відкривати для себе нові країни, а комбінація професійного розвитку та знайомства з новою країною є дійсно продуктивною та вдалою”.

2. Які тренінги Вам запам’ятались у видавництві?

Світлана: “Усі тренінги були корисними, цікавими. Нам пощастило познайомитися з головою редакторського відділу, методистами та менеджерами видавництва. Ознайомилися з структурою підручників для читання. Майстер класи від Angela Konstance завжди мотивують до нових педагогічних звершень”.

Вікторія: “Тренінги – це завжди розвиток та шлях до самовдосконалення у професійний сфері. Тренінги з Angela Konstance – завжди цікаві, мотивуючі та незабутні”.

3. Що нового Ви відкрили для себ під час навчання у видавництві?

Інна: “Дуже сподобалась сесія про методи навчання читання. Дізналась про цікаві прийоми роботи з текстом підручника, опрацювання тексту на різних етапах уроку”.

Лілія: “Найбільше сподобався практичний тренінг від Angela Konstance за підручником Smart Junior 2 for Ukraine. Багато практичних порад які ми отримали можна втілити на уроці, а також детальний розгляд підручника, ідеї для рольових ігор та введення нової лексики дітям в ігровій формі”.

4. Що було для Вас найцікавішим у поїздці та що сподобалось найбільше?

Світлана: “Кожна хвилина подорожі була цікавою. Ми мали можливість підвищити свою педагогічну майстерність, ознайомитись з культурою та історією стародавнього міста Афіни та знайти нових друзів для подальшого спілкування та обміну досвідом”.

Вікторія: “Найбільше вразили тренінги, теплі дружні вечори з представниками MM Publications. Ми отримали відповіді на всі свої питання, видавництво MM Publications завжди відкритий для спілкування”.

5. Чи отримали Ви цікаві ідеї для Ваших уроків під час тренінгів? 

Світлана: “Звичайно, що так. Ми ознайомились з формами та методами роботи за підручником Smart Junior 2 for Ukraine, зокрема читанням та аудіюванням, методист приділила увагу такому методу читання як “Shadowing”, інсценування, гра у початковій школі. А також ми мали можливість задати питання та обговорити методи підготовки учнів до ЗНО за посібником Go for ZNO”.

Інна: “Під час тренінгів отримала багато незвичайних креативних ідей для уроків в молодшій школі, а також ознайомилась з різними стратегіями для підготовки учнів як до ЗНО так і до міжнародних іспитів з англійської мови. MM Publications надихає на втілення нових ідей в життя, а також надає високоякісну методичну підтримку вчителям”.

6. Залиште свій коментар стосовно підручників MM Publications.

Вікторія: “Підручники MM Publications надають можливість вчителю організувати навчання в цікавому та творчому руслі. Матеріал для викладання –цікавий та сучасний для учнів, розвиває їх креативне та критичне мислення, дійсно збагачує та удосконалює рівень володіння англійською мовою у дітей”.

Лілія: “Підручник New Destinations з яким я працюю в школі добре структурований, відповідає вимогам програми. Підручник має комунікативну спрямованість, результативно готує до ЗНО та міжнародних іспитів з англійської мови”.

Інна: “Видавництво друкує високоякісні інноваційні підручники з англійської мови. Підручник Smart Junior 1,2 for Ukraine для молодших школярів добре ілюстровані, завдання методично грамотно розроблені та підібрані”.

7. Ваші побажання на майбутнє.

Світлана: “Висловлюю подяку за подорож та за шанс який надає видавництво MM Publications звичайному вчителю . Бажаю Вам стати видавництвом №1 на світовому ринку! Так тримати!”.

Вікторія: “Творіть та професійно розвивайтеся з MM Publications і Ваші учні володітимуть англійською мовою на високому рівні, будуть всебічно розвиненими та творчими особистостями”.

Інна: “Бажаю видавництву MM Publications гармонійного розвитку, високих досягнень на міжнародному ринку та в Україні, втілити в життя сміливі творчі задуми, найкращі ідеї для подальших проектів”.

Дякуємо вчителям за позитивні відгуки та бажаємо надалі професійно розвиватись.

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша школа приєдналась до унікальної партнерської програми підтримки навчальних закладів Smart School, надсилайте заповнену заявку на електронну адресу: Anna.Gez@mmpublications.com.ua .

Ознайомитись з програмою Ви можете за посиланням.