MM Publications Teacher Training Winter School

Друзі!

Вже зовсім скоро відбудеться перша MM PublicationsTeacher Training Winter School у місті Івано-Франківськ 8–12 січня 2018 року.

Враховуючи велику кількість охочих до підвищення рівня педагогічної майстерності серед тих, хто ще не знайомий з матеріалами видавництва, було прийнято рішення про залучення до участі в заході всіх бажаючих.

Якщо Ви постійно знаходитесь в пошуку чогось нового – дана зимова школа саме для Вас!

Тренер для вчителів від видавництва MM Publications Анжела Констанс та викладач- тренер з України Оксана Торубара допоможуть Вам знайти нові креативні ідеї для уроків та й просто отримати ковток свіжого повітря перед початком нового семестру.

Angela_Konstance  

Angela Konstance

Born in Sydney, Australia. She completed her Bachelorand Master’s degree in teaching English at Macquarie University, Australia. She has had extensive experience in Primary and Secondary schools in Australia and Europe. She is involved in teacher’s training. She also works with MM Publications as a teacher trainer.

Oksana_Torubara

Oksana Torubara

English teacher and University lecturer with more than 15 years of experience in the field of TEFL. Oksana is a PhD holder in the field of Professional Education and Associate Professor of Foreign Languages Department at Taras Shevchenko National University “Chernihiv Collegium”. She is keen on continuous professional development and bringing innovative teaching techniques to EFL classroom.

 

Програма MM Publications Teacher Training Winter School передбачає лекційні та практичні заняття з фокусом на навчання учнів молодшої, середньої та старшої шкільних ланок. Учасники зможуть заглибитись у теоретичні аспекти викладання, оволодіти новими прийомами та взяти участь у практичних заняттях та їх аналізі для виявлення сильних і слабких сторін того чи іншого підходу, а також для ефективнішої адаптації отриманих знань й для подальшого їх використання на практиці.


Графік подій: 

  • Захід відбудеться 8-12 січня 2018 року в м. Івано-Франківськ.
  • 8 січня 2018 року о 14:00 починається заселення в готель, де проходитиме навчання.
  • 9-11 січня відбуватимуться лекційні та практичні заняття,
  • 11 січня – вечірка з нагоди завершення школи.
  • 12 січня до 12:00 всі учасники мають виселитися із своїх номерів в готелі.

 

price


Також у Вас є можливість замовити комплексні обіди та вечері. Радимо робити це наперед, оскільки графік навчання насичений, і обідня перерва складає 1 годину.

Бажаючі зробити попереднє замовлення – повідомте про це в полі «Коментар» при заповнені реєстраційної форми (обід та/чи вечеря; дати, на які Ви бажаєте зробити замовлення).

Зверніть увагу, що у вартість програми не включений трансфер. Зауважте, що квитки на потяг вже наявні в продажі. Ви можете вже зараз придбати їх та заздалегідь спланувати свою подорож.

 

Для участі в програмі MM Publications Teacher Training Winter School заповніть, будь ласка, ЗАЯВКУ.

на адресу електронної пошти надійдуть деталі для оплати.

Програму тренінгів буде надіслано після остаточного формування групи.

Завантажити запрошення у pdf можна тут >>>