Навчатися весело та цікаво разом із Smart Junior 1 for Ukraine!

I love smart JuniorSmart Junior 1 for Ukraine — сучасний, інноваційний курс для учнів першого класу НУШ. Підручник повністю відповідає освітній програмі з іноземних мов, має дозвіл Міністерства освіти і науки України.

Ставлення дітей до навчального процесу та власних помилок

Діти навчаються спілкуватися англійською мовою, ввічливо ставитися та поважати думку інших учнів у класі, вчитись з власних помилок та сприймати фідбек від вчителя. Конструктивний фідбек — дуже важливий для учня. Для того, щоб діти навчились сприймати фідбек від вчителя, розмістіть позначки в класній кімнаті, наприклад:

It’s OK

> to ask questions

> try things out

> not feel sure

> ask for help again and again

> make mistakes

I love smart junior

110 000 першачків вивчають англійську мову за підручником Smart Junior 1 for Ukraine і ми отримали багато позитивних відгуків від вчителів про Smart Junior 1 for Ukraine, тому з радістю їх публікуємо.


“Мені подобається структура підручника, який відповідає вимогам 21 століття, наявність флеш карток і Smart Book полегшує роботу вчителя та робить процес навчання цікавим та пізнавальним, крім того, казки, ігри та пісні “заводять” дітей і підігрівають інтерес.”

Собковська Ірина, Тульчин


 

“Курс надзвичайно добре спланований і продуманий, все поєднано, візуалізація чудова, аудіосупровід чіткий і цікавий дітям. Я дуже задоволена, що обрала даний підручник!  Вже з першою піснею Tony the Pony всі учні включились у процес, далі ігри, які водночас елементарні, а в той же час дуже подобаються дітям і вони хочуть бути активними учасниками процесу. Ще одною особливістю для мене є те, що учні, самі того не відчуваючи, почали читати! Я маю на увазі при вивченні літер завдяки словами під ними вони візуально запам’ятали їх, і коли я ризикнула написати декілька слів на дошці – без проблем відтворили! Я була вражена! Ми прогресуємо і що далі, то цікавіше!”

Гніздюх Людмила, Тернопіль


 

Курс змістовний, легкий для сприйняття, має на меті методику сніжного кому, коли діти не забувають отриману інформацію, а за допомогою наслоювання інформації пригадують раніше вивчені теми.

Сергійчук Марія, Дніпро


 

З самого початку заняття проходять у вигляді гри , діти знайомляться з новими героями, які ведуть їх до нових знань. Крім того, необхідно підкреслити те, що особлива увага приділяється розвитку дрібної моторики (вирізання, ліплення, малювання), що має свій позитивний вплив на розвиток розумових здібностей. Працюючи з курсом, більше уваги почала приділяти міжкультурній комунікації , яка є однією із основних принципів НУШ. Цю секцію в курсі вважаю новою в українській школі, адже кожна тема має посилання до розвитку міжкультурних зв`язків, таким чином ми, вчителі, має змогу виховувати дітей і знайомити їх з принципами толерантності, гуманності і обізнаності про інші культури.”

Єленко Аліна, Ромни


 

Щиро дякуємо вчителям за відгуки, першачкам бажаємо успіхів в навчанні, мати невичерпне прагнення та жагу до нових знань і надалі відкривати для себе неймовірний світ англійської мови!