Підручник Smart Junior пройшов перший етап державного конкурсу

Інфографіка_ММ_banner_MMМи подали підручник Smart Junior (адаптоване для України видання від MM Publications) на державний конкурс для 1 класу і пройшли перший етап! Тепер рішення за вами. Кожна школа має реальний шанс отримати дійсно якісні навчальні матеріали з англійської мови від держави безкоштовно.

 

23 травня – останній день голосування, коли можна обрати підручник, котрий буде безкоштовно забезпечуватися державою для 1 класів НУШ з нового навчального року.

 

 

Голосування відбувається на рівні педрад шкіл.️ Інструкція процедури вибору підручника представлена тут >>> https://bit.ly/2wHIZ7t

 

На сайті Інституту модернізації змісту освіти можна переглянути Sample Pages курсу:

 

Smart Junior (Мітчел Х.К.) >>>

Smart Junior Sample Pages

 

Важливо! Кожна школа, яка обере Smart Junior у ході голосування за підручники з англійської мови для 1 класів НУШ, також буде забезпечена безкоштовно Teachers Book від видавництва!

 

Smart Junior 1

Smart Junior – навчальний курс, рекомендований Міністерством освіти і науки України для учнів 1-5 класів, призначений для використання в початковій школі з поглибленим вивченням англійської мови та розроблений відповідно до Європейських мовних стандартів (CEFR).

Це сучасний курс, який не лише є ідеальним підручником для молодшої школи, а й викликає захоплення в учнів. Матеріал підручника (Student’s Book) розподіляється на модулі, які в свою чергу складаються з юнітів. Наприкінці модулів містяться секції для повторення матеріалу, проекти або історії для читання та уроки, що ознайомлюють з культурою інших країн. Кожен модуль пропонує ряд цікавих завдань для розвитку мовленнєвих навичок учнів, пісні та історії. До першого та другого рівнів курсу безкоштовно надається ABC Book.
Різнокольоровий робочий зошит (Workbook) пропонує велику кількість вправ для закріплення матеріалу, а також ігри та додаткові проекти.

Захоплюючі історії, усний вводний курс, якісний та цікавий аудіо супровід, проектна робота, навчання вимови, інтегровані змістові лінії, повторення та узагальнення матеріалу, навчання компетенціям XXI століття, безкоштовні інтерактивні завдання – і це не повний перелік ключових переваг роботи зі Smart Junior.

———————————————————————————

Відеозаписи вебінарів про Smart Junior від методистів видавництва:

Webinar ‘Teaching Basic Competencies with Smart Junior’

Відеоогляди компонентів навчального курсу Smart Junior:
Smart Junior_Video 1 
Smart Junior_Video 2
Smart Junior_Video 3

 

Долучайтеся до майбутнього вебінару по курсу Smart Junior – ‘Using Smart Junior in Primary School’ (17 травня, 15:00-16:00).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>