Поїздка до Греції від MM Publications – інтерв’ю з переможцями

У березні цього року видавництво MM Publications та компанія Лінгвіст провели лотерею для учасників програми MM Publications Smart School, за результатами якої п’ятеро викладачів англійської мови відправились до головного офісу видавництва, де вони не лише пройшли тренінги з топ-методистами, а й відвідали визначні пам’ятки Древньої Греції!

До вашої уваги інтерв’ю з переможцями лотереї, в якому вони діляться враженнями щодо поїздки.

Греція вчителі

Які Ваші загальні враження від поїздки до видавництва MM Publications?

Надія: Поїздка до видавництва стала надзвичайною подією, адже поєднала і професійний розвиток, і можливість відпочити в дивовижному місці з незвичайною історією та природою. Все було дуже гарно організовано, щоб відчути місцеву культуру: екскурсії, вечори у ресторані з традиційними грецькими стравами, спілкуванням в невимушеній приємній атмосфері.

Олена: Було цікаво обмінятись досвідом з іншими викладачами, отримати нові враження та ознайомитись із літературою видавництва з першоджерел.

 

Які тренінги Вам запам’ятались у видавництві?

Євгенія: Найбільше запам’ятався тренінг щодо формування в учнів навичок XXI століття. Завдяки цьому тренінгу я освіжила вже набуті знання та трохи доповнила вже сформовану картину, адже сучасні учні потребують дійсно сучасних підходів.

Лілія: Мені також сподобався тренінг, присвячений підготовці учнів до частини аудіювання ЗНО. До речі, MM Publications спільно з компанією Лінгвіст цього року випустили спеціальний посібник для України Go for ZNO Listening Comprehension, який забезпечує учням якісну підготовку до аудіювання.

 

Що нового Ви відкрили для себе в результаті навчання у видавництві?

Надія: Воркшоп на тему «Розвиток навичок слухання» по підручнику, який повністю відповідає вимогам ЗНО в Україні, дав цікаві ідеї, як краще допомогти учням підготуватися до тесту, на що варто звернути увагу, які стратегії слід використовувати. Ми також поглибили свої знання про навички XXI століття, якими повинен володіти успішний випускник, дізналися, як їх можна розвивати вже починаючи з молодшої школи за допомогою підручника Smart Junior з країнознавчим матеріалом про Україну та інші країни світу.

Олена: Я працюю в приватному навчальному закладі, тому моя робота вимагає постійних пошуків нового та ефективного. Було пізнавально познайомитись особисто з автором посібників, за якими ми працюємо, й почути, що її надихнуло на створення таких книг.

 

Що було для Вас найцікавішим у поїздці та що сподобалось найбільше?

Євгенія: Поїздка була суцільною цікавинкою: і знайомство з командою MM Publications, і спілкування з авторами підручників, і прогулянки містом, і культурний обмін неймовірно вразили!

Надія: Найцікавішими були зустрічі з авторами підручників, обговорення нашого бачення, що можна змінити для того, щоб вони відповідали потребам українських школярів, підвищували їхню мотивацію до навчання та покращували знання англійської мови. Назавжди залишаться в пам’яті відвідини музею Акрополя, велич Пантеону та Егейське море з білосніжними яхтами.

 

Чому Ви обираєте літературу видавництва MM Publications?

Лілія: По-перше, матеріал підручників відповідає віковим і психологічним особливостям учнів. По-друге, методичні рекомендації роблять роботу вчителя легшою. По-третє, інформаційне наповнення книжок сприяє розвитку комунікативних здібностей. По-четверте, хороший друк (кольоровий зошит теж).

Надія: За підручниками MM Publications ми працюємо вже два роки, тому що вони відповідають потребам й інтересам учнів, містять цікаві тексти з сучасною лексикою, комунікативні ситуації, наближені до життя. Не останнє місце займає вартість навчальних курсів, яка є нижчою в порівнянні з іншими видавництвами літератури для вивчення британської англійської, що робить їх більш доступними для українських школярів.

Олена: Одна з найважливіших причин – орієнтованість видавництва на вдосконалення та пошук нових ідей. MM Publications завжди намагаються у своїх підручниках застосовувати нові методики й техніки.

 

Чи отримали Ви професійне натхнення та у чому воно полягає для вас?

Євгенія: Завдяки тренінгам і спілкуванню з представниками MM Publications я ще раз впевнилась, що освіта не стоїть на місті, вона активно змінюється, отже, й вчителю необхідно не просто встигати, але й бути на крок попереду.

Лілія: Ця поїздка була схожа на ковток свіжого повітря. Дуже корисно час від часу відриватися від буденної рутинної праці. Це надихає до нових звершень. Дуже вдячна за можливість відвідати чудову країну та познайомитися з надзвичайно цікавими людьми!

 

Долучайтесь до програми співробітництва MM Publications Smart School та отримуйте безліч переваг! З інформацією щодо програми можна ознайомитись тут.