Програма обміну досвідом для вчителів англійської мови ‘Teaching variety’

Конкурс завершено.


Розуміючи важливість спілкування між вчителями англійської мови із різних регіонів країни, видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинають програму Teaching variety.

Україна –  незалежна та єдина. Неважливо, де Ви проживаєте –  на півночі, півдні, заході чи сході країни – всіх нас об’єднують спільні радощі та турботи.  Велика територія надає державі багато переваг: Україна – найбільша в Європі країна, ми маємо можливість насолоджуватись багатствами природи: горами, морями, ріками, долинами, а також –  культурним розмаїттям в кожному з куточків нашої Батьківщини.

Головною метою програми є надання можливості та створення комфортних умов  для обміну досвідом вчителів України задля підвищення якості викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах нашої держави.

Для вчителя  –  це  унікальний шанс обміну досвідом із колегами з інших регіонів з метою покращення навчального процесу у власному місті/школі/класі та особистого саморозвитку. Програма обміну надасть можливість вчителям з різних куточків країни протягом п’яти днів відвідати уроки колег, пройти тренінги професійного розвитку та взяти участь в масштабному методичному семінарі та обмінятись професійним досвідом.

Анкета учасника

Умови участі