Реєстрацію та відбір учасників на (не)конференцію EdCamp вже відкрито!

600х600_пост_ФБ_Positive ChangeМи оголошуємо реєстрацію на наймасштабнішу подію для вчителів та викладачів англійської мови в Україні – EdCamp Linguist!

Вперше компанія Лінгвіст, спільно з трьома провідними видавництвами Cambridge University Press, National Geographic Learning, MM Publications організовують подію, присвячену викладанню англійської мови у форматі (не)конференції EdCamp!

1 березня в місті Київ відбудеться феєрична подія, за участі чотирьох іноземних спікерів, 10 експертів з України та інших країн! На вас чекають інтерактивні сесії, новий формат заходу, численні знайомства, корисний контент та багато натхнення!

Конференція абсолютно безкоштовна, але місця учасників обмежені та надаються найактивнішим та найвмотивованішим!

Для того, щоб взяти участь в (не)конференції EdCamp Linguist Positive Change, потрібно заповнити заявку на участь, відповівши на всі запитання в анкеті. Участь в (не)конференції надається на конкурсній основі. Ми відберемо учасників конференції на основі заповнених анкет та надішлемо вам листа протягом двох тижнів, в якому повідомимо про результати відбору.

Зверніть увагу, що робоча мова (не)конференції – англійська, отже обов’язковою передумовою участі є володіння англійською мовою.
Поспішайте, адже реєстрація триватиме лише декілька днів!

Як потрапити на конференцію? 
Заповнити анкету >>> чекати на лист-підтвердження >>> взяти квитки >>> приїхати!
Просимо зауважити, що заповнена анкета не є гарантією участі. Лише лист-підтвердження (із результатом відбору) означає, що ви стали учасником (не)конференції EdCamp Linguist.

Чекаємо на ваші заявки!

Подати заявку