Вчителі про Smart Junior 2 for Ukraine

Пілотування підручника Smart Junior 2 for Ukraine завершилося. Цього разу ми вирішили взяти інтерв’ю у вчителів англійської мови Карплюк Іванни Іванівни та Долинюк Тетяни Петрівни.

1. Як довго Ви викладаєте за підручником Smart Junior 2 for Ukraine?

Іванна Іванівна: Цього року викладала перший рік.
Тетяна Петрівна: За даним підручником працюю перший рік.

2. Що в курсі Smart Junior 2 for Ukraine Вам подобається найбільше?

Іванна Іванівна: Хочу відмітити те, як подається лексика у підручнику Smart Junior 2 for Ukraine, до-текстові завдання, текстові завдання , після-текстові завдання, а ще ігри, які можна використовувати з новими словами для кращого запам’ятовування та їх розуміння.

Тетяна Петрівна:
Подобається все, в першу чергу комунікативна спрямованість вправ, завдяки чому можна розвивати навички XXI століття. Підручник відповідає віковим особливостям дітей, завдяки цьому вони активно працюють і люблять уроки англійської мови.

3. Що нового Ви відкрили для себе як для вчителя, коли почали працювати з курсом?

Іванна Іванівна: Англійська мова з підручником Smart Junior 2 for Ukraine стала ще цікавішою. Цікаво працювати не лише діткам, а й нам вчителям. З цим підручником ми маємо можливість вдосконалюватись.

Тетяна Петрівна:
Маючи досвід роботи з підручниками різних іноземних та українських видавництв, зробила для себе висновок, що Smart Junior 2 for Ukraine підходить якнайкраще. Працювати з підручником цікаво і дітям, і вчителям.

4. Які вправи чи секції найбільше подобаються учням?

Іванна Іванівна: Діткам подобається повторювати нові слова з певної теми, прослуховувати аудіо, повторювати, виконувати завдання після повторення та читання, перевіряючи чи все вірно вони виконали, наскільки вони були уважними на уроці. Також діти полюбляють розв’язувати кросворди, дивлячись на малюнки.

Тетяна Петрівна:
Мої учні обожнюють пісні та чанти, з задоволенням грають в рольові ігри. Дуже люблять діти виконувати проектну роботу.

5. Який урок Вам найбільше запам’ятався? Чим?

Іванна Іванівна: Усі уроки з цим підручником є досить цікавими та пізнавальними. Але найбільше мені запам’ятався урок коли ми вивчали тему “Presents”. Дітки активно називали усі іграшки та подарунки, які вони знають. Вони одразу розповіли кому вони подарували чи будуть дарувати ці подарунки. З задоволенням співали пісню “Presents”. Один учень запропонував заспівати цю пісню батькам після уроку в дарунок їм. Емоції переповнюють, коли бачиш щасливі обличчя своїх учнів, що їм подобаються уроки англійської мови і вони з величезним бажанням хочуть її вивчати.

Тетяна Петрівна: Кожен урок з підручником – це свято. Мої класи-пілотні, ми мали 3 години на тиждень. І на кожному уроці у нас був час поспівати, розіграти сценку, виконати вправи на інтерактивній дошці. Це допомагає урізноманітнити урок та робить навчання більш захоплюючим.

Дякуємо вчителям за позитивні відгуки про підручник Smart Junior 2 for Ukraine. Бажаємо Вам гарного літнього відпочинку і до нових зустрічей в наступному навчальному році.